13:25 / E Mërkurë, 31 Tetor 2018

Befasi në formacionet zyrtare: Feronikeli – Drenica

Feronikeli – Drenica është derbi drenicas që do të zhvillohet në Superligën e Kosovës sot.

Lideri, Feronikeli kërkon fitoren e radhës, ndërsa Drenica gjithashtu synon rezultat pozitiv për t’i ikur zonës së rrezikshme.

Dhe pak para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton IndeksOnline.

Image may contain: 2 people, people playing sports, stadium, sky and outdoor

Feronikeli: Smakiqi, Doshlaku, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Ahmeti, Dabiqaj, Da Silva, Rexha, Hoti, Fazliu. Kryetrajner: Zekirija Ramadani.

Drenica: Ymeri, Lushtaku, Bejta, Sykaj, Pasoma, Thaqi, Rexhaj, Uka, Elshani, Tahiri, Meziu./IndeksOnline/

Mos i humb