13:42 / E Premte, 02 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Befason këngëtarja shqiptare, kështu duket pa grim

Ronela Hajati po shijon disa ditë larg angazhimeve profesionale.

Ajo së bashku me mikën e saj të ngushtë, grimerën Sageri po qëndrojnë në Amerikë, shkruan Indeksonline.

Ronela është nga të pakta personazhe publike e cila nuk iu ka nënshtruar asnjë operacioni plastik dhe është krenare për këtë fakt.

Këngëtarja herë pas here nuk e ka problem të shfaq imazhe pa grim, këtë e bëri edhe këtë herë.

Ronela ka hedhur një video në rrjetet social ndërsa dukej e thjeshtë dhe komplet pa make-up.

Ndryshe, Ronela ka paralajmëruar që shumë shpejtë do të sjell një projekt të ri muzikor./Indeksonline/

 

Temat: