12:55 / E Martë, 31 Korrik 2018 / indeksADMonline

‘Bëhet i gjallë’ ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, ndryshon pamjen (Foto)

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri që nga koha kur hoqi dorë nga mandati i deputetit, ka zgjedhur që të shfaqet shumë rallë në publik.

Ndërkohë sot ai është fotografuar në homazhet që po mbahen në Kuvend në nder të ish-ministrit të Mbrojtjes Luan Hajdaraga.

Tahiri shfaqet me një look krejt ndryshe, sport dhe me mjekër, ndërsa qëndron pranë ish-kolegut të PS, Pirro Lutaj.

Temat: