17:34 / E Hënë, 15 Janar 2018 / indeksADMonline

Belen provokon, veç me të brendshme ajo pozon (Foto)

Aktorja dhe modelja e njohur, Belen Rodrigues ka realizuar një fotosesion të ri.

Rodrigues është shfaqur veç me të brendshme, dhe padyshim duket shumë joshëse- shkruan Indeksonline.

33- vjeçarja duket në formë të shkëlqyer! /Indeksonline/