15:02 / E Enjte, 17 Maj 2018 / indeksADMonline

Belen Rodrigues i del situata nga kontrolli kur era ia ngre fustanin lartë (Foto)

Ajo është tradhtuar nga moti me erë ditën e djeshme në aeroport.

Asaj era ia ka ngre fustanin lartë duke ia zbuluar të brendshmet  e saj dhe po ashtu të pasmet.

Kjo skenë nuk kishte si të kalonte pa u vënë re  nga të pranishmit dhe paparacit./Indeksonline/