16:02 / E Mërkurë, 21 Mars 2018 / indeksADMonline

Modelja me pushime në Paris por shfaqet pa rroba në trup (Foto)

Disa ditë më parë u shfaq me bikini, ndërkohë sot nuk ka duruar më dhe është zhveshur plotësisht.

 Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren Belen Rodriguez, e cila aktualisht ndodhet me pushime ne Paris.

Bukuroshja ka ndezur rrjetet sociale, ndërkohë që ka publikuar foto përpara pasqyrës në të cilën shfaqet topless.

Por Belen ka zgjedhur që ti lërë pak në ankth fansat e saj, pasi një pjesë të trupit e ka mbuluar me peshqir.