75 Mall Live Search
16:00 / E Enjte, 12 Prill 2018 / indeksADMonline

Belen Rodriguez shtatzA�nA�? Shijoni fotot e fundit me veshje intime (Foto)

Linjat befasuese tA� Belen Rodriguezit janA� tashmA� sinonim i sensualitetit dhe tA�rheqjes. PA�r kA�tA� arsye, a�?Jadeaa�? ka dashur ta rikonfirmojA� a�?showgirla�?-in si dA�shmi e gjallA� e tA� brendshmeve tA� firmA�s dhe veshjeve tA� tjera shtA�piake.

A�farA�dolloj gjA�je tA� veshA�, recipeta e pantallona tA� shkurtra, apo edhe ndonjA� pizhamA�, fjalA�kalimi mbetet i njA�jti: joshA�se!

Bukuroshja argjentinase duket se po jeton njA� moment magjik, qA� mund tA� kurorA�zohet me njA� risi tA� bukur nA� pritje. Belen duket e pA�rkryer teksa pozon me veshjet intime. QoftA� kur e sheh me veshje tA� lehta me dantella, ashtu dhe kur vishet nA� mA�nyrA� romantike shoqA�ruar me lule, fiziku i saj tA� mahnit gjithnjA�.

Por modelja duket se arrin pA�rtej a�?tA� pamundurA�sa�?, tA� qenit seksi edhe me veshje normale shtA�piake. Personaliteti i saj latin duket i jashtA�zakonshA�m, qoftA� me njA� bluze tA� gjatA�, me tuta apo vetA�m me njA� a�?t-shirta�?.

E duke lA�nA� mA�njanA� pozat, pA�r fushatat publicitare, revistat rozA� ndizen edhe mA� shumA� kur flitet pA�r Belenin dhe dashurinA� e saj tA� pakufijtA� pA�r partnerin e saj, Andrea Iannone. Disa zA�ra flasin se njA� fA�mijA� A�shtA� nA� ardhje pA�r A�iftin, por sesa e vA�rtetA� A�shtA� kjo, mbetet pA�r ta��u konfirmuar nga A�ifti.