07:59 / E Enjte, 26 Prill 2018 / indeksADMonline

Bella dhe Gigi shfaqen kaq ndryshe, duken më seksi edhe kështu (Foto)

Bëhet fjalë për dy motrat e njohura modele të cilat janë ndër më të kërkuarat në këtë fushë.

Në imazhet e fundit nga tapeti i kuq ato janë shfaqur shumë ndryshe me kostum dhe jo me ndonjë fustan glamuroz.

Suits them! Bella, 21, and Gigi, 23 [L], both wore suits for the red carpet event held at the Time Warner Center

Ato shihen shumë seksi ndonëse Bella shihej mbathur me atlete kurse Gigi me take të larta.

Kiss sis: Little sister Bella, meanwhile, wore a black suit over a white T-shirt

Ndryshe, ato të dyja për këtë event kishin zgjedhur një grim pak më të theksuar./Indeksonline/

Model sisters: On Wednesday, Bella [R] and Gigi Hadid walked the red carpet together at the premiere of HBO's new documentary, Being SerenaPretty in pink: Serena oozed elegance in a soft pink gown with a plunging neckline, and had slipped into a pair of heelsBeautiful: Bella arrives at the event on Wednesday evening