10:14 / E Enjte, 21 Qershor 2018

Bella Hadid një mrekulli në Paris (Foto)

Ishte në qytetin e dashurisë, ku edhe konfirmojnë lidhjen me reperin e njohur, The Ëeeknd, disa javë pas ndarjes.

Së fundi, Bella u pa sërish në Paris, dy herë gjatë një ditë e me gardërobë të ndryshme.

21 vjeçarja dukej e mrekullueshme dhe shume seksi, teksa po shijonte ditët parisiene.

Më poshtë gjeni imazhet e Bellas./Indeksonline/

In good condition: Bella's brunette locks were style in a unique bun while a few loose tendrils framed her faceNo heels here! Earlier on in the day, Bella showcased her tremendous legs in thigh-grazing shorts, not needing to add to her statuesque height with her trainersBurst of colour: The catwalk queen confidently clashed her chic blazer with her loud Pop Art-inspired Prada handbag, which brought a splash of scarlet to her ensembleShe's back: She was in the city of love earlier this month on a romantic break with The Weeknd which confirmed their love story was well and truly back on track

 

Temat: