19:21 / E Hënë, 05 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid nuk lë vend për imagjinatë, shëtit rrugëve pa sytjena

Ajo së shpjeti do të sfilojë në pistën e modës të ‘Victoria’s Secret’.

Modelja e njohur Bella Hadid ka shëtitur rrugëve me një kostum të zi dhe një bluzë të tejdukshme e cila nuk la vend për imagjinatë, shkruan Indeksonline.

22 vjeçarja ka mahnitur me figurën e saj derisa po arrinte në prova gjatë të shtunës, ajo morri gjithë vëmendjen për shkak të kostumit që zbulonte më shumë se që duhej.

Modelja ditë më parë u shpreh e lumtur për ftesën që iu bë nga shtëpia e modës ‘Victoria’s Secret’, pjesë e spektaklit më të njohur të modës këtë vit do të jenë edhe Gigi Hadid dhe Kendall Jenner./Indeksonline/

Temat: