14:42 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid pa sytjena, fustani i tejdukshëm ia zbulon të gjitha

Bella Hadid dhe i dashuri i saj The Weeknd kanë rikthyer lidhjen e tyre në rrugën e duhur.

Këngëtari The Weekend me krenari ka ndjekur shoun e të dashurës së tij e cila sflojë në shfaqjen e modës në ‘Victoria’s Secret’, shkruan Indeksonline.

Pas spektaklit çifti i njohur u panë së bashku duke shkuar në një dark, ajo që tërhoqi vëmendje ishte veshja e modeles.

Bella kishte veshur një fustan të tejdukshëm pa sytjena i cili i zbulonte me shumë se që duhej nga linjat seksi të modeles.

Pas një ditë të gjatë në taka 22 vjeçarja kishte mbathur një plë atlete për ta shijuar një mbrëmje e të dashurin The Weeknd./Indeksonline/

Temat: