09:01 / E Enjte, 17 Maj 2018

Bella në kopertinën e prestigjiozes “Harper’s Bazar” për të parën herë (Foto)

Modelja e njohur, Bella Hadid ka zënë kopertinën e revistës prestigjioze “Harper’s Bazaar”.

Këtë e ka bërë të ditur vet Bella përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, ku ka publikuar edhe pamje nga fotosesioni i realizuar.

“Kopertina ime e parë në Harpers Bazar. Fotosesioni ishte i mahnitshëm bashke me flokët dhe grimin bashkë me shokë të mirë.” ka shkruar Bella.

Më poshtë keni imazhet./Indeksonline/