18:07 / E Diele, 04 Nëntor 2018

Benjamin Kololli dhe goli në një lidhje të veçantë dashurie

Benjamin Kololli nuk po ndalet së shënuari në Superligën Zvicerane.

Ylli kosovar ka realziuar edhe në fitoren 2-5 të Zurichut kundër Luzernit, shkruan Indeksonline.

Kololli shënoi golin e tretë në ndeshje.

Ky ishte goli i pestë i Kollolit këtë sezon në Superligën e Zvicrës. /IndeksOnline/