09:53 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Beyonce shtatzënë me fëmijën e katërt? (Foto)

Ditë më parë ajo nisi një turne masiv me burrin e saj.

Por tifozët e Beyonce kanë qenë të shpejt të vërenin se ylli  i popit mund të jetë duke fshehur një pritje të fëmijës së saj të radhës.

Tifozët spekulimet e tyre i shfaqën nëpër rrjetet sociale, duke thënë se mbretëresha e muzikës është shtatzënë dhe duke postuar edhe fotografi e video që sipas tyre e dëshmon këtë gjë, transmeton Indeksonline.

Dyshimi më i madh i tyre vije   për shkak të veshjes së saj.

“Beyonce duke shtatzënë përsëri. Të gjithë e dimë se ata e duan edhe fëmijën e katërt të tyre dhe ajo po mban xhaketa nëpër turne”, shkruan një fans i saji në Twitter.

Këtë gjë nuk e kanë konfirmuar vet çifti, mirëpo burime të afërta me ta thonë se Beyonce ditëve të fundit është shumë e lumtur./Indeksonline/

Temat: