75 Mall Live Search
22:56 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Beyonce si indiane, mos i humbisni këto imazhe të divës

Beyonce është e pakrahasueshme.

Diva që u bë inspirim e femrave e shumë yjevebotërore, vazhdon të mbetet e mahnitshme në paraqitjet e saj.

Ylli amerikan së fundmi vjen me disa imazhe kushfaqet e veshur në mënyrë indiane, teksa vë në pah linjat trupore dhe bukurinëpërrallore.

Ajo ka postuar edhe një video, pjesë të njëperfomance, ku tregon se mbanë primatin në botën hollivudiane./Indeksonline/