18:26 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Revista ‘GQ’ zgjedh femrën e vitit

Revista e njohur ‘GQ’ ka zgjedhur sportisten Serena Williams si femra e vitit.

Në numrin e njërës nga katër ballinat Serena gjendet në të si femra e vitit, transmeton Indeksonline.

Intervista e sportistes ende nuk është publikuar por pritet së shpejti.

Përveç Serenës, në ballinat tjera gjendën aktori Michael B. Jordan ylli aziatik Henry Golding dhe Jonah Hill.

Revistat e plota të ‘GQ’ do të publikohen me 20 nëntor./Indeksonline/