12:53 / E Hënë, 29 Maj 2023 / AR

BimBimma në kërkim të talenteve të ri, fton në ‘Reprezent’ Nolle-n

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Reprezant” ka qenë i ftuar Nolle, i cili ka shpalosur shumë të pathëna nga jeta e tij profesionale duke ndarë histori të jetës dhe pasionit të madh që ka për muzikën.

Ndër të tjerash, ai falënderoi reperin Bim Bimma, i cili ka qenë i vetmi i cili e ka përkrahur Nolle-n duke ia dhënë mundësinë për ta treguar veten.

Nuk la anash pa përmendur edhe disa nga artistët të cilët nuk i kanë dhënë përkrahje, saktësisht mbështjetje prej tyre ka pasur vetëm një koment asgjë më shumë.

Në linkun më poshtë mund ta dëgjoni intervistën dhe rrëfimin e plotë.

Kujtojmë që emisionin mund ta ndiqni çdo te dielë ne oren 21:00 ne kanalin zyrtar të BimBimma-s si dhe mund ta shikoni edhe në faqën zyrtare të portalit Indeksonline.