10:26 / E Shtunë, 09 Nëntor 2019

Shoferja e BMW-së bartë shtratin me kabriolet

Një BMW kabriolet u ndalua nga policia pasi u vërejt se u përdor për të transportuar një shtrat dopio.

Një foto e postuar në internet nga Policia e Essex tregon çatinë e hapur dhe një dyshek dhe kornizë shtrati përpjetë në sediljen e pasme.

Oficerët në patrullë ndaluan automjetin në Great Bentley afër Colchester dhe raportuan për “ngarkesën e pasigurt” në Tëitter.

Duke përdorur emojin e pëllëmbës së fytyrës, ata thanë se shoferja femër u kishte thënë atyre se “është i lidhur në vend kështu që është në rregull”. /IndeksOnline/