22:52 / E Hënë, 16 Prill 2018

“Bisha” e Instagramit, tA� A�mend me vithet dhe gjoksin (Foto+16)

Kur pA�rmendet emri i Zahra Elise, krejt A�ka tA� vie nA�pA�r mend janA� tA� pasmet dhe gjoksi i saj tejet tA� formA�suara.

E njohur si “bisha” e Instagramit, Zahra nuk lA� vend pA�r imagjinatA�n. Ajo vazhdimisht shfaqet pothuajse nudo pA�r ndjekA�sit e saj, shkruan Indeksonline.

Bukuroshja tA� cilA�s iu zbulua njA� video teksa ia dridhte vithet atletit Usain Bolt, edhe kA�tA� herA� vjen shumA� e `nxehtA�`.

E veshur nA� njA� palA� bikini ngjyrA� tA� hapur, ajo duket pA�r mrekulli./Indeksonline/