09:11 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

Blac Chyna bA�nA� kA�tA� ndryshim nA� dukje, tregon se mund tA� bA�het edhe mA� provokuese (Foto)

Blac Chyna famA�n e madhe ne fitoj nA� kohA�n kur u lidh me vA�llain e Kim Kardashian, Robin.

Lidhja e tyre zgjoi shumA� kureshtje te njerA�zit e sidomos koha kur filluan tA� kenA� mosmarrA�veshje mes A�iftit tA� famshA�m.

TashmA� kur lidhja e tyre ka pA�rfunduan Blac Chyna po shfaqet me shumA� postimeA� nA� mediat sociale, e sidomos nA� a�?Instagrama�?.

NA� imazhet e fundit ajo u pa shumA� seksi dhe provokuese veshur tA�ra nA� tA� zeza, me bluzA� mA� tA� gjatA� dhe A�izme po ashtu.

Ndryshe, Blac A�shtA� edhe nA�nA� e njA� djali./Indeksonline/

Temat: