19:20 / E Enjte, 11 Korrik 2019

‘Blindohet’ Pejtoni i Prishtinës, për shkak të një gruaje ndërkombëtare

Lagjja Pejton në Prishtinë është mbushur me vetura zyrtare dhe të ambasadave të huaja.

Në njërin prej lokaleve të kësaj lagje të kryeqytetit është organizuar një ‘party’ lamtumirës.

Bëhet fjalë për shefen e EULEX-it, Alexandra Papadopolou, e cila sot edhe zyrtarisht ka përfunduar mandatin.

Indeksonline ua sjellë disa foto: