17:50 / E Martë, 26 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Bllokohet komunikacioni, për shkak të mungesës së energjisë nuk punojnë semaforat

Për shkak të ndaljes së energjisë elektrike, semaforët kanë dal jashtë funksionit dhe kjo ka shkaktuar “mbipopullim” të veturave tek semaforët afër Qendrës së Studentëve.

Në këto foto shihen kolonat e gjata në qendër të Prishtinës.

Temat: