18:17 / E Shtunë, 27 Janar 2018

Blogerja kosovare tejet joshëse në fotosesionin e fundit (Foto)

Rina Bërdynaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare. Stili i saj unik dhe shtati i saj i lartë, ka bërë që ajo të radhitet në mesin e femrave më të komentuara, por edhe mjaftë të komentuara, shkruan Indeksonline.


Duke qenë blogere sigurisht që fotosesionet jantë të shumta. Ndërsa Rina së fundmi në rrjetin e saj social Instagram ka ndarë me ndjekësit e saj një fotografi, ku me një fustan të zi dhe të shkurtër ajo duket tejet joshëse.

Ndryshe Rina këtë vitin që lamë pas u komentua mjaftë edhe për lidhjen e saj me tenorin e suksesshëm kosovarë Ramë Lahaj, por që nuk zgjati edhe shumë./Indeksonline/