08:55 / E Hënë, 29 Janar 2018 / indeksADMonline

Blue Ivy vë në siklet Beyonce-n dhe Jay Z! Ajo urdhëron çiftin në Grammy Awards (Foto)

Jay Z dhe Beyonce mund të duken si prindërit më cool , por ata arrijnë të vihen në siklet Blue Ivy.

Një gjashtëvjeçare mori pjesë në Grammy në natën e së dielës dhe urdhëroi nënën dhe babanë e saj të famshm që të qetësoheshin, shkruan Indeksonline.

Me një vështrim të zjarrtë dhe një gjest të “qetë” gojor, ajo menjëherë i solli ata në thembër ndërsa ata duartrokitën me entuziazëm në anën e saj./Indeksonline/

Beyonce Blue Ivy JAy Z Grammys

\

Temat: