12:21 / E Premte, 26 Tetor 2018 / indeksADMonline

Bora Zemani e thjeshtë por e bukur!

Bora Zemani është njëra nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur shumë thjeshtë me këmishë dhe pantallona farmerke.

Bora dukej shumë e bukur edhe pse e thjeshtë në pamje, duke lënë kështu shumë përshtypje me pamjen pothuajse natyrale./Indeksonline/

Temat: