23:26 / E Shtunë, 04 Gusht 2018

Bora Zemani na prezanton me miken, por edhe me linjat e saj fantastike (Foto)

Bukuria natyrale dhe linjat trupore e kanë bërë Bora Zemanin një nga femrat më të komentuara shqiptare.


Jemi mësuar ta shohim elegante me paraqitjet e saj televizive, por po kaq joshëse ajo shfaqet edhe nga deti teksa pozon në bikini.


Bora ka postuar së fundmi në llogarinë Instagram një fotografi ku shfaqet me miken e saj të mirë, këngëtaren Semi Jaupaj./Indeksonline/