22:17 / E Mërkurë, 05 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Bora Zemani plot shkëlqim sonte në Këngën Magjike

Është duke u mbajtur gjysmëfinalja e festivalit të njohur shqiptar Kënga Magjike.

Edhe këtë vit ky event ka mbledhur artistët më në zë vendor, teksa është një garë e fortë mes tyre.

Ky edicion këtë vit po udhëhiqet nga dy femra të veçanta, balerina Klaudia Pepa dhe bukuroshja, Bora Zemani.


Kjo e fundit po shkëlqen me bukurinë e saj natyrale në një fustan të bardhë./Indeksonline/