09:38 / E Enjte, 13 Shtator 2018 / indeksADMonline

Bora Zemani zbulon se a është e dashuruar dhe sa kile ka shtuar në shtatzëni!

Bora Zemani i ka hyrë trendit të pyetjeve në “Instagram”, ku adhuruesit bëjnë pyetje e vet personazhi përgjigjet.

Njëra nga pyetjet ishte se a është e dashuruar, kurse prezantuesja e njohur shqiptare kishte gjetur mënyrën më të mirë për tu përgjigjur.

“Jam e lumtur” kishte shkruar ajo.

Po ashtu ajo ka treguar se gjatë shtatzënisë ka shtuar 28 kilogram por që i ka hequr me kalimin  kohës./Indeksonline/

Temat: