15:13 / E Martë, 02 Janar 2018 / indeksADMonline

Brenda festës së Vitit të Ri në shtëpinë e ministres Albena Reshitaj (Foto)

Ndërrimi i moteve festohet anembanë botës, edhe në vendin tonë. Ndërsa në këtë natë të gjithë mblidhen rreth tryezës për t’i uruar mirëseardhje vitit që po vjen.

Të paktën për këtë festë të gjithë i lënë anash punët dhe i bashkohen më të dashurve të tyre.
Edhe ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj duke qenë ende beqare, Vitin e Ri e ka pritur në shtëpi me prindërit dhe dy vëllëzërit, shkruan Indeksonline.

Ajo ka uruar të gjithë qytetarët për vitin 2018, duke iu uruar fat e mbarësi!