17:24 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Brenda përfaqësisë më të madhe të BMW-së në botë [Video]

“Abu Dhabi Motors” , një vend për të cilin mund të keni dëgjuar, pasiqë aty shfaqen gjitha veturat BMW Individual dhe modelet M.

Gjatë një viziteve në Emiratet e Bashkuara Arabe, Shmee150 u ndal në pikën shitëse më të madhe, duke provuar poashtu modelin e ri BMW M760Li.

Në rast se nuk e dini, Abu Dhabi Motors strehon të dyja, BMW dhe Rolls-Royce, ku mund të shihen modele si ato të mëposhtme në video ; Alpina B4 S apo Rolls-Royce Dawn.

Shmee150 jep poashtu një vështrim në seksionin e teatrit të sallës së ekspozitës, e cila është një teatër gjigant. /IndeksOnline/