17:55 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Butrint Imeri sfidon dimrin në këtë mënyrë (Foto)

Butrint Imeri është njëri prej këngëtarëve shqiptar më të kërkuar.

Çdo lëvizje e tij komentohet nga mediet rozë, shkruan Indeksonline.

Këtë herë ai ka postuar një fotografi pranë një pishine, ku sipas tij është duke e luftuar dimrin dhe të ftohtit.

“Tu e mujt dimrin masi e mujta vetveten”, ka shkruar Butrinti në këtë foto, ku padyshim se duket bukur./Indeksonline/