15:54 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Butrint Imeri tregon se kur do ta publikoj këngën e re

Këngëtari Butrint Imeri është ndër më të kërkuari dhe më të pëlqyerit në publik.

Pas suksesit të këngës së fundit “Kush?” Butrinti është gati të sjellë projektin e ri.

Në postimin e fundit ka treguar që në muajin dhjetor do të sjellë një këngë të re.

“Po e presim dhjetorin.”, kishte shkruar Imeri duke lënë të nënkuptohet se në muajin e ardhshëm do të publikohet projekti i ri.

Viti 2018 ishte i mbushur me hite të Butrint Imerit, duket se siç e filloi me hite ashtu edhe do ta mbaroj./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

Po e presim dhjetorin.. ??

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Temat: