12:38 / E Martë, 24 Korrik 2018 / indeksADMonline

Çbanja futet në butikun “me rroba të lira”, kjo është arsyeja (Foto)

Aktorja e njohur nga Shqipëria, Arjola Demiri, e njohur në publik s’i ‘Çbanja’ e serialit “O Sa mirë”, së fundmi është angazhuar në një projekt në Teatrin e Kaçanikut.

Projekti në fjalë pritet të shfaqet në fund të muajit korrik, derisa pjesë e saj janë disa aktorë jo edhe aq të njohur për publikun.

Mirëpo, Çbanja së bashku me disa kolegë të tjerë kanë vendosur që rrobat e shfaqjes t’i blejnë në dyqane të “teshave me shumicë nga Zvicra dhe Gjermania”.

Në disa foto të bëra nga “Indeksonline”, aktorja Demiri shihet brenda një lokali teksa blenë rrobat me çmime tejet të ulëta.

Shikoni pamjet më poshtë: