14:37 / E Shtunë, 29 Shtator 2018 / indeksADMonline

Çfarë ndodhë nëse mbushim makinën me anti-friz?

Kemi parë eksperimente të ndryshme, duke mbushur makinën me coca-cole, alkool, vaj ushqimor dhe shumë gjëra tjera.

Kjo e radhës duket edhe më e cuditshme. Në vend të benzinës apo naftës ky djalosh mbush tankun e makinës me anti-friz. /IndeksOnline/