23:21 / E Martë, 07 Korrik 2020

Çfarë po ndodh në “San Siro”, Milani përmbys Juven për pesë minuta

Dramë e vërtetë po ndodh në “San Siro” në ndeshjen në mes të Milanit dhe Juventusit.

Me të filluar pjesa e dytë, Juventusi krijoi epërsi të dyfishtë me golat e Rabiot (47′) dhe Ronaldo (53′).

Por Milani është kthjellur dhe ka bërë përmbysje të madhe.

Ibrahimovic (62′), Kessie (66′) dhe Leao (67′) ishin golashënuesit për Milanin. /IndeksOnline/

Mos i humb