15:28 / E Mërkurë, 24 Janar 2018

Chelsea – Dzeko, nuk ka marrëveshje!

Chelsea dhe Edin Dzeko ende nuk kanë arritur marrëveshje.

Mediat italiane shkrujanë se Roma me Blutë e Londrës kanë arritur marrëveshje për transferimin e Emerson Palmier dhe Edin Dzeko.

Por, sulmuesi boshnjak ende nuk ka arritur t’i qoj bisedimet me Chelsean deri në pikën kyçe.

Kështu transferimi i Dzekos në “Stamford Bridge”, mund të shtyhet për një ditë tjetër dhe jo sot apo nesër./IndeksOnline/

Temat: