16:12 / E Shtunë, 28 Prill 2018 / indeksADMonline

Çka nëse në gjysmë të akullores do të kafshonit një bisht mini si kjo grua? (Video)

Një grua në Kinën Jugore para disa ditësh është tmerruar nga ajo që pa në akulloren që bleu në market.

Pasi hapi akulloren dhe e hëngri deri në gjysmë, papritmas i doli diçka e çuditshme në mes, transmeton Indeksonline.

Ai pa se aty ishte bishti i një miu, çka nuk mund të besonte dhe kërkoi nga shoku i tij ta shikonte edhe ai.

Yang u kthye në market dhe kërkoi nga shitësi një shumë të madhe parash si kompensim.

Pronari në fillim thuhet se i ofroi dhjetëra produkte tjera për të përmirësuar gabimin, por gruaja nuk pranoi dhe prapë në fund u detyrua t’i jepte gruas para. /Indeksonline/