19:04 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

“Çmendet” Alketa Vejsiu! Publikon video duke kërcyer në ishujt Bahamas (Video)

Është një nga prezantueset më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është tejet aktive me emisione të ndryshme televizive. Por që për pak ditë ka vendosur të largohet nga puna dhe Shqipëria.


Alketa Vejsiu i ka dhënë vetës disa ditë pushimi. Ajo ka zgjedhur ishujt Bahamas për t’i kaluar pushimet dimërore, shkruan Indeksonline.

Alketa së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një video ku shihet duke kërcyer./Indeksonline/

It gets boring being normal???

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on