75 Mall Live Search
22:51 / E Premte, 01 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Çmendet Bella Hadid! Këtë herë shfaqet shumë provokuese (Foto)

Bella Hadid ka vendosur që në fotosesionin e saj të fundit ta teproj me pozat provokative.

Ajo është paraqitur shumë seksi në një reklamë të brendit “Love”, shkruan Indeksonline.

Modelja është parë me të brendshme kurse ka arritur që të absorboj shumë vëmendjen e medieve me këtë pamje.

Ndryshe në këtë kalendar pritet që ti bashkohen edhe Gigi, Kendal Jenner dhe Emily Ratajokoëski./Indeksonline/

Temat: