11:39 / E Premte, 29 Qershor 2018 / indeksADMonline

Çun Lajçi pjesë e serialit të njohur zviceran (Foto)

Aktori kosovar Çun Lajçi shumë shpejtë do të bëhet pjesë e serialit të njohur zviceran ‘Helvetica’.

Këtë e ka bërë të ditur vet Lajçi përmes llogarisë së tij në Facebook.

“Faleminderit RTS Zvicerane, rregjizorit Romain Graf, producentit Claude dhe RITA Produkcionit për përzgjedhjen time ne serialin HELVETICA. Tani po e pres vizën D, te punës!”, ka shkruar aktori./Indeksonline/