15:54 / E Mërkurë, 19 Shtator 2018

Dafina e zhveshur tregon format

Dafina Zeqiri nuk e kursen fare ekspozimin e formave të saj shumë provokuese trupore.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e teksa kishte shkruar për not dhe kishte vënë në pah format.

Ato I ka shumë në linjë sidomos për shkak të ushtrimeve dhe ushqimeve të duhura që ajo konsumon.

Ndryshe, shumë shpejt Dafina pritet të vije me një projekt të ri./Indeksonline/

Temat: