11:59 / E Premte, 19 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dafina publikon imazhin e ri, duket e bukur dhe në formë!

Dafina Zeqiri ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë në formë dhe e bukur.

Veshur me një bluzë të zezë, të kombinuar me syze dhe aksesor ajo dukej goxha mirë.

“Pse je ka m’rrin si i huja” ka shkruar ajo në këto imazhe duke iu referuar projektit të saj të ri.

Ndryshe, “Kurgjo nuk kallxojna” është kënga e re e publikuar nga Dafina./Indeksonline/