19:53 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Dafina tregon tatuazhin por zbulon pothuajse tërësisht gjoksin (Foto)

Dafina Zeqiri është këngëtarja e njohur shqiptare e cila karrierën e saj ka kohë që po e vazhdon në Amerikë.

Dafina ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën tregon tatuazhin e saj por edhe diçka tjetër.

Aty shihej komplet gjoksi i Dafinës dhe si duket kështu ka vendosur që ta provokoj ajo fansat.

Përndryshe kënga e fundit e Dafinës “Told Yaa” është pëlqyer shumë nga publiku./Indeksonline/

Temat: