10:28 / E Mërkurë, 15 Gusht 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri vë në pah gjoksin edhe në koncertin e fundit (Foto)

Këngëtarja, Dafina Zeqiri gjatë gjithë sezonit të verës ka qenë shumë e angazhuar me koncerte në trojet shqiptare.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur tëra në të zeza dhe gati për koncertin e radhës.

Kurse, në pah më së shumti në veshjen e saj binte pjesa e gjoksit, sidomos për shkak të tatuazhit që ka në trup dhe po ashtu bluzës transparente./Indeksonline/