75 Mall Live Search
17:41 / E Shtunë, 07 Korrik 2018 / indeksADMonline

Dasma dhe Anglia në të njejtën kohë, tifozët anglezë gjejnë zgjidhjen [Foto]

Anglezët janë më optimistë se kurrë më parë se Anglia do ta fitoj këtë Botëror.

Është numër shumë i vogël i atyre që nuk po e ndjekin kombëtaren e tyre. Madje, në bazë të obligimeve dhe pamundësive ndonjëherë gjejnë zgjidhjen për t’i shikuar ndeshjet e Anglisë.

Disa postime shfaqin pamje nga ceremonia e një martese duke ndjekur ndeshjën Angli-Suedi në telefonë, transmeton IndeksOnline.

Shikoni pamjet më poshtë: