15:01 / E Premte, 31 Janar 2020 / indeksADMonline

Demi Lovato kujton momentin kur i tregoi prindërve për seksualitetin e saj

Demi Levato ka kujtuar momentin, kur ajo i tregoi prindërve për seksualitetin e saj, dhe i lavdëroi ata sepse ishin shumë mbështetës.

Ajo i tha prindërve se atë mund ta shihnin edhe me një grua, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja 27-vjeçare ishte duke qarë kur u tregoi seksualitetin e saj.

Më tutje ajo shtoi se prindërit ishin shumë mbështetës.

Demi e cila mori mbidozë të drogës në korrik të vitit 2018, tani është mirë.

Ajo ka performuar këngën e saj “Anyone” në Grammy Awards 2020./Indeksonline/