12:18 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Demi Rose e tepron, kaq seksi nuk e kemi parë asnjëherë (Foto)

Shquhet për linjat e saj trupore, madje shpesh nuk heziton të provokoi.

Sapo ka arritur 6 milionë ndjekës në Instagramin e saj shumë provokues dhe Demi Rose i tregoi edhe një herë format e saj të famshme në një dalje për darkë.

Demi u fotografua në rrugët e Londrës, e veshur me një fustan të gjatë, me dekolte tejet të hapur, ajo edhe kësaj radhe dëshmon që është një nga femrat më seksi në botë.