08:17 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Nuk ka fillim më të mirë të ditës se me linjat super seksi të Demi Rose

Është njëra nga personazhet që për pamjen e saj të jashtme komentohet shumë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur ngushtë me pantallona farmerke kombinuar me xhaketën e zezë dhe çantën e krahut.

Demi dukej shumë provokuese dhe seksi, teksa mahnitë edhe njëherë me pamjen e saj./Indeksonline/