08:09 / E Martë, 27 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Demi Rose vjen provokuese, bënë shumë përshtypje me dekoltenë

Demi Rose është njëra nga personazhet që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese veshur në fustanin ngjyrë ari, me dekolte të hapur.

Demi flokët i kishte kapur thjeshtë dhe kishte bërë më shumë grim se zakonisht.

Ajo dukej seksi!/Indeksonline/

Temat: