07:34 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Demi Rose me fustan të kuq, pak provokative por duket si ‘rrush’

Modelja e famshme, Demi Rose nuk e ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi, ajo ka bërë një ndryshime me flokët e saj, gjë e cila dukshëm e ka bërë të ndjehet edhe më e bukur, transmeton Indeksonline.

Rose, ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të kuq dhe tejet provokativ, Rose duket seksi dhe në formë të duhur.

Kujtojmë faktin se Rose nuk e ka problem të pozojë e gjitha e zhveshur, madje këtë e ka bërë shumë herë! /Indeksonline/